Interim Clinic

Przypadek InterimClinic stanowił niemałe wyzwanie, które wymagało gruntownego przejrzenia ówczesnej strategii komunikacji klienta w internecie. Naszym głównym zadaniem było stworzenie strony internetowej, która nie tylko przekazywałaby informacje o usługach klienta, ale także pozwalała odbiorcom poczuć się jak w gabinecie medycznym, w atmosferze komfortu i zaufania.

Funkcjonalność

Strona miała skupiać się na dwóch głównych aspektach — minimalistycznym designie oraz maksymalnej dostępności informacji o zakresie usług klienta. Dążenie do równowagi między tymi dwoma celami było kluczowym wyzwaniem projektu. Minimalistyczna estetyka strony miała zapewniać prostotę i czytelność, jednocześnie pozwalając na łatwe znalezienie i zrozumienie kluczowych informacji.

Projekt

Wybór kolorów — szarogranatowego i koloru musztardowego — był wynikiem starannej analizy. Szarogranatowy symbolizuje profesjonalizm i zaufanie, co jest szczególnie istotne w branży medycznej. To kolor, który kojarzy się z kompetencją i rzetelnością. Natomiast kolor musztardowy dodaje energii i ciepła, co ma stworzyć kontrast i wprowadzić uczucie otulającego ciepła w kontekście usług medycznych. W ten sposób, projekt wizualny nie tylko spełnia estetyczne wymagania, ale także oddaje istotę i wartości klienta w sposób spójny z jego przekazem.

Technologia

  • WordPress

Zakres prac

  • Development UX/UI design
 WRÓĆ DO KATEGORII
Translate »