Kreska

Oferuje szeroki zakres produktów i usług związanych z branżą poligraficzną, artystyczną i biurową. Znajdziesz tutaj artykuły szkolne, artystyczne, biurowe, kalendarze, a także usługi introligatorskie, drukarskie i projektowe. Jest to miejsce dla osób poszukujących materiałów do twórczej pracy oraz firm potrzebujących profesjonalnych usług poligraficznych. Strona zapewnia również informacje kontaktowe dla różnych działów, co ułatwia komunikację z interesantami.

Funkcjonalność

Sstrona jest zaprojektowana z myślą o łatwej nawigacji i dostępie do oferowanych produktów oraz usług. Użytkownicy mogą łatwo znaleźć interesujące ich kategorie produktów, a także skorzystać z dostępnych opcji kontaktowych i informacji o firmie. Strona oferuje intuicyjne menu, które ułatwia szybkie dotarcie do potrzebnych sekcji, co sprawia, że zakupy lub zdobycie potrzebnych informacji stają się prostsze i bardziej efektywne.

Projekt

Projekt graficzny jest zorientowany na przejrzystość i funkcjonalność, co ułatwia użytkownikom szybkie odnajdywanie poszukiwanych informacji i produktów. Wykorzystanie estetycznych, ale nieprzeładowanych elementów graficznych sprzyja skupieniu uwagi na ofercie. Kolorystyka i układ strony są dobrze przemyślane, co przyczynia się do przyjemnego wrażenia estetycznego podczas przeglądania.

Technologia

  • WordPress

Zakres prac

  • Development UX/UI design
 WRÓĆ DO KATEGORII
Translate »

Wyślij zapytanie

Bezpłatna konsultacja

Thank you! Your message has been sent.
Unable to send your message. Please fix errors then try again.

Nie chcesz czekać?

  ZADZWOń