Regulamin konkursu na stronę internetową

1. Konkurs przeznaczony jest dla firm, dlatego zgłoszeń do udziału mogą dokonywać tylko osoby reprezentujące firmę (nie osobę prywatną).

2. Zgłoszenie do konkursu polega na wypełnieniu danych firmy umieszczonych w formularzu zgłoszeniowym.

3. By zgłoszenie było uznane za poprawne, adres e-mail firmy zgłaszającej musi być potwierdzony kliknięciem w link otrzymany od organizatora.

4. Organizator konkursu ma prawo nie przyjąć zgłoszenia bez podawania przyczyny.

5. Uczestnik konkursu wyraża zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych od organizatora konkursu na adres e-mail podany w zgłoszeniu do konkursu.

6. Po zaakceptowaniu zgłoszenia przez organizatora, nazwa firmy pojawi się na stronie konkursowej i uruchomiona zostanie możliwość oddawania głosów na daną firmę.

7. Nagrodą konkursową dla pierwszego miejsca jest darmowy projekt i bezpłatne wykonanie strony internetowej (WordPress), składającej się z maksymalnie 4 zakładek.

8. Pozostałe firmy zgłoszone do konkursu otrzymają rabat w wysokości 10% na usługi firmy GREGSOFT Group (ważny 60 dni od dnia zakończenia konkursu).

9. O zwycięstwie i kolejności firm w konkursie decyduje ilość zdobytych głosów.

10. Głosy zdobywa się poprzez kliknięcie przycisku "Głosuj" przy nazwie danej firmy na stronie konkursowej.

11. Jedna firma może być zgłoszona do konkursu tylko jeden raz.

12. W przypadku naruszeń regulaminu, bądź wykrycia możliwego oszustwa, organizator ma prawo zablokować bądź usunąć daną firmę z udziału w konkursie.

13. Organizator ma prawo opublikować na swoim fanpage oraz na stronie internetowej nazwy firm biorących udział w konkursie — dla celów informacyjnych oraz w celu ogłoszenia wyników konkursu.

14. Konkurs rozpoczyna się 13 października o godz. 12:00 (czasu polskiego) i kończy się 30 listopada o godz. 12:00 (czasu polskiego).

15. Finalna strona internetowa zostanie podpięta pod domenę oraz wgrana na serwer, którego dane zostaną dostarczone przez zwycięzcę konkursu.

16. Organizatorem konkursu jest GREGSOFT Grzegorz Kowalski, ul. Gdańska 163, 85-674 Bydgoszcz | nr tel. 501 584 992 | adres e-mail: [email protected]

Translate »

Wyślij zapytanie

Bezpłatna konsultacja

Thank you! Your message has been sent.
Unable to send your message. Please fix errors then try again.

Nie chcesz czekać?

  ZADZWOń