2. Memoriał Wiesława Czapiewskiego – Międzynarodowy Mityng Wielobojowy

Mamy ogromną przyjemność zaprosić wszystkich kibiców, zarówno tych najmłodszych jak i starszych na niezwykłe wydarzenie sportowe – 2. Memoriał Wiesława Czapiewskiego – Międzynarodowy Mityng Wielobojowy. Ten wyjątkowy turniej odbędzie się w dniach 22-23 lipca 2023 roku na Stadionie Zawiszy w Bydgoszczy.

Będzie to okazja by doświadczyć prawdziwego sportowego widowiska i wspólnie cieszyć się atmosferą rywalizacji na najwyższym poziomie. Wstęp na to wydarzenie jest bezpłatny, dlatego zachęcamy Was, Wasze rodziny oraz przyjaciół do dołączenia i przeżycia niezapomnianych chwil na stadionie.

Podczas 2. Memoriału Wiesława Czapiewskiego będziemy mieli okazję podziwiać wiele gwiazd lekkiej atletyki, które zaprezentują swoje niezwykłe umiejętności. Nasza mistrzyni, Adrianna Sułek, również weźmie udział w tym wydarzeniu, co doda jeszcze większego prestiżu i emocji. Będzie to doskonała okazja, aby zobaczyć sportowców o międzynarodowej renomie i dopingować ich w ich sportowych wysiłkach.

Organizatorem 2. Memoriału Wiesława Czapiewskiego – Międzynarodowego Mityngu Wielobojowego jest Kujawsko-Pomorski Związek Lekkiej Atletyki któremu dziękujemy za zaufanie.

Nie przegapcie tej wyjątkowej okazji do spędzenia aktywnego czasu z bliskimi i cieszenia się niepowtarzalną atmosferą stadionu. Przyjdźcie w dniach 22-23 lipca 2023 roku na Stadion Zawiszy w Bydgoszczy i bądźcie częścią tego wyjątkowego wydarzenia.

Do zobaczenia!

SOBOTA 22.07
otwarcie godz. 10:30
początek zawodów godz. 11:00

NIEDZIELA 23.07
początek zawodów godz. 10:00

Więcej szczegółów na stronie organizatora: www.czapiewskimemorial.pl

Translate »