Jubileuszowa 15. Edycja Festiwalu “Serca Bicie” Pamięci Andrzeja Zauchy: Muzyczna Noc Wspomnień i Pasji.


2 września na scenie bydgoskiej Opery Nova zagoszczą dźwięki jubileuszowej 15. edycji Festiwalu “Serca Bicie” Pamięci Andrzeja Zauchy. To wyjątkowe wydarzenie, które przyciąga miłośników muzyki i emocji, jednocześnie oddając hołd nieśmiertelnemu dziedzictwu Andrzeja Zauchy.


Muzyczne artyzmy na scenie Opery Nova

Warto już teraz zaznaczyć datę 2 września w kalendarzu, ponieważ na scenie Opery Nova wydarzy się coś naprawdę wyjątkowego. Oprócz utalentowanych finalistów Festiwalu “Serca Bicie”, publiczność będzie miała okazję podziwiać występy artystów takich jak Ewa Bem, Kasia Moś i Kuba Badach. To spotkanie talentów, które przeniesie nas w świat dźwięków i emocji.Muzyka przez lata: nowe aranżacje, stare przeboje

Jubileuszowa edycja festiwalu to także okazja do ponownego odkrycia piosenek, które na stałe zapisały się w historii polskiej muzyki. Na scenie Opery Nova zabrzmią nowe aranżacje takich klasycznych utworów jak “Byłaś serca biciem”, “C’est la vie”, “Siódmy rok” czy “Czarny Alibaba”. Wszystko to przy wsparciu doskonałej orkiestry kameralnej pod dyrekcją Pawła Tomaszewskiego.


15 lat wspólnego działania: Gregsoft Group i Fundacji “Serca Bicie”

Gregsoft Group od samego początku, czyli od 15 lat, jest dumnie związany z Festiwalem “Serca Bicie” Pamięci Andrzeja Zauchy. Nasza agencja, poprzez tę wyjątkową współpracę, wyraża swoje oddanie dla młodych talentów i pasję do muzyki.


Spotkajmy się na Festiwalu “Serca Bicie”

To wyjątkowa okazja, by razem cieszyć się muzycznymi wspomnieniami, talentem młodych artystów oraz zanurzyć się w magicznym światem dźwięków.

Translate »