[zgłoszenia] Dołącz do gwiazd festiwalu “Serca Bicie”

To będzie wyjątkowa bo jubileuszowa edycja festiwalu “Serca Bicie”. Już po raz 15 na scenie bydgoskiej Opery Nova pojawią się wielkie gwiazdy muzyki a jedną z nich możesz być właśnie Ty!

Do 30 marca 2023 organizator czeka na zgłoszenia, osób z pasją, z marzeniami, z miłością do muzyki – koncert galowy odbędzie się 2 września.


Festiwal to 15 lat wspaniałej historii… wspomnień twórczości Andrzeja Zauchy.“Dla nas to wyjątkowe wydarzenie. Jesteśmy z nim od samego początku. Szczerze mówiąc było to pierwsze wydarzenie które mieliśmy przyjemność obsługiwać po rozpoczęciu działalności, przez co również dla nas jest to pewnego rodzaju jubileusz. Dziesiątki projektów graficznych, działań marketingowych, ale przede wszystkim doznań artystycznych, kultury i wspaniałej zabawy. Gorąco zachęcam wszystkich młodych artystów do spróbowania swoich sił, wysłania zgłoszenia i rozpoczęcia bądź kontynuacji swojej artystycznej kariery właśnie z festiwalem “Serca Bicie””mówi Grzegorz Kowalski, właściciel Gregsoft Group.


Szczegóły dotyczące zgłoszeń znajdziecie na stronie: www.zauchafestiwal.pl

fot. Archiwum organizatora oraz własne.

Translate »