Wiemy, jak to jest być naprawdę zadowolonym ze swoich postępów.

Zanurz się w świat wydarzeń i projektów, w których kreatywność, determinacja
i pasja spotykały się wielokrotnie, by tworzyć niepowtarzalne doświadczenia.

Odkryj, kim jesteśmy i co dokładnie robimy w naszej agencji.

Przygotuj się na wciągającą podróż, gdzie poznasz tajniki naszych działań i dowiesz się, jak możesz doprowadzić Twój biznes na szczyt.


loga-wydarzeń-sportowych-ktore-obslugiwala-firma-gregsoft-group
Loga, które mieliśmy przyjemność zaprojektować w Gregsoft Group

No bo hej! Przeplataliśmy się z Twoimi historiami i przeżyciami

Kojarzysz powyższe loga? To właśnie przez ostatnie 15 lat mieliśmy ogromną przyjemność współpracować z wieloma inspirującymi osobami, które odegrały kluczową rolę w naszym rozwoju.

Dzięki zaufaniu i wsparciu mnóstwa osób, stoimy dzisiaj tutaj, jako zaufany dostawca kompleksowej obsługi wydarzeń oraz firm.


Bo w Gregsoft Group stawiamy na wdrażanie innowacji w biznesie


Nasze umiejętności to nie tylko planowanie oraz organizowanie wydarzeń, ale także zapewnianie rozwiązań, dzięki którym biznesy naszych Klientów prosperują lepiej, niż dotychczas. Jak to możliwe?

W naszej agencji działamy tak, by oferować naprawdę szeroką gamę usług programistycznych. Wszystko projektujemy i tworzymy tak, by dostarczać produkty cyfrowe, dzięki którym Klienci zyskują: czas, spokój oraz niezależność.


A co jeśli chcesz stworzyć swoją profesjonalną stronę, ale nie chcesz generować jednorazowych kosztów?

Po prostu rzuć okiem na ofertę “Strony na Raty 0%”.


Specjalizujemy się przede wszystkim w realizacji unikalnych projektów, które dostarczają doświadczeń użytkownikom. Nie chodzi nam tylko o stworzenie strony, która będzie ładnie wyglądać. Naszym celem jest zapewnianie funkcjonalności, które składają się na pełne i satysfakcjonujące interakcje.

Budujemy rozpoznawalność firm


Nie tylko projektujemy i tworzymy witryny internetowe czy aplikacje mobilne, ale również pomagamy klientom w budowaniu spójnej identyfikacji wizualnej. Czyli tożsamości firmy, która ma zapadać w pamięć odbiorcy. Mowa tu o graficznym utrwalaniu misji, wartości i celów firmy w taki sposób, aby przyciągać uwagę i opowiadać o historię.

Profesjonalnie i spójnie zaprojektowana identyfikacja wizualna przynosi korzyści biznesowe. Bezpośrednio wpływa ona na postrzeganie firmy lub wydarzenia, a także wzmacnia więź z Klientem. To istotne narzędzie, które — gdy jest sprytnie wykorzystane — pomaga wyróżniać się na rynku.

Identyfikacja wizualna, którą stworzyliśmy dla “ORLEN COPERNICUS CUP 2022”


Wyrazista i dostrzegalna reklama outdoorowa, która przyciąga uwagę? Nie ma sprawy!


Jako agencja interaktywna specjalizujemy się również w realizacji projektów reklamy outdoorowej. Umieszczona na zewnątrz w formie billboardów, plakatów czy paneli bocznych, wciąż jest efektywnym rozwiązaniem reklamowym. Zwraca uwagę przechodniów, kierowców, podróżujących lub jest doskonałym rozwiązaniem brandingu np. podczas wydarzenia. Jej skala i format przyciąga wzrok, a dostępność — taka reklama często jest widoczna przez wiele tygodni — pozwala dotrzeć do wielu grup odbiorców.Twoja firma nie ma profili w social mediach?
W tym również możemy Cię wesprzeć


Na pokładzie naszej agencji interaktywnej mamy również specjalistów od mediów społecznościowych, którzy umiejętnie skupiają uwagę odbiorców. Mogą pokazywać Twoje produkty, udostępniać treści, które wzmocnią Twój autorytet lub promować to, co dla Ciebie istotne. Jedno jest pewne: jeśli chcesz istnieć w sieci — musisz być widoczny również w social mediach.

kobieta-trzymająca-smartfon-na-ktorym-loguje-sie-do-facebooka-w-tle-stoi-laptop-z-wlaczona-stroną-instagrama
Zbuduj społeczność wokół swojej marki — wykorzystaj fakt, że odbiorcy mogą utożsamiać się z Twoimi treściami.

Bo posiadanie konta na Facebooku czy Instagramie to praktycznie same zalety.

Przykład? Możliwość dotarcia do naprawdę sporej grupy odbiorców, którzy codziennie spędzają setki minut na scrollowaniu i serduszkowaniu wszystkiego, co uznają za ciekawe.
A co jest ciekawe? O to musiałbyś już zapytać naszych specjalistów.

Wiesz, że działamy ze specjalistami
SEO & Partnerami Google?

Nasz Partner Google ma potwierdzone kwalifikacje w dziedzinie Google Ads.

Od wielu lat współpracujemy z profesjonalistami, którzy pomagają naszym Klientom zajmować topowe pozycje w wynikach wyszukiwania.

Bo wiemy, że skuteczność Twojego biznesu zależy od widoczności w sieci.

Dlatego jeśli chcesz błyskawicznie wypromować swoją stronę — zainwestuj w płatną reklamę w Google Ads.

obrazek-przedstawiajacy-wyniki-wyszukiwania-google-ads
Źródło: google.com


Jeżeli z kolei zależy Ci na zwiększeniu ruchu organicznego na stronie swojej firmy — skorzystaj z pomocy naszego partnera — specjalisty SEO.

Wyniki wyszukiwania w Google. Wypozycjonowane strony zajmują czołowe pozycje na zapytanie: kołdra antyalergiczna 200×220. Powyżej widzimy już jedynie wyniki płatnych reklam Google Ads.Ekspert SEO, za pomocą narzędzi jest w stanie sprawić, że Twoja strona wyświetli się na wybrane przez Ciebie zapytania w wyszukiwarce. Skutecznie wypozycjonowana strona zajmie pierwsze miejsca, czyli te, na które najczęściej patrzą użytkownicy.

Codziennie ktoś szuka Twoich produktów lub usług w Google. Nasi partnerzy wiedzą jak dotrzeć do tych, którzy są wartościowymi klientami.


Systemy i stoiska wystawiennicze — bo liczy się dobre wrażenie


Przez wiele lat wykonaliśmy i dostarczyliśmy również wiele projektów angażujących ścianek oraz rollupów. Pomagały one prezentować pomysły Klientów i wpływały na pozytywne wrażenia ich odbiorców.Ścianki nie raz pozwoliły naszym Klientom stworzyć atrakcyjną przestrzeń dla działań biznesowych i wizerunkowych. Bo przecież można na nich umieścić dosłownie wszystko! A jeśli komunikaty są odpowiednio dopasowane — korzyści płyną ze wszystkich stron. Mnóstwo uroczystości, wiele eventów i spotkań — to wszystko w profesjonalnej atmosferze!


Rollupy z kolei okazywały się praktycznym rozwiązaniem. Możliwość ich przenoszenia i montowania w dowolnym miejscu okazywała się dobrym krokiem w stronę poprawy wizerunku.Personalizowane gadżety to idealna pamiątka, upominek, ale przede wszystkim — Twoja reklama


Mamy w ofercie gadżety, takie jak: kubki, koszulki, smycze, torby, długopisy i wiele różnorodnych gadżetów, które pomogą Ci w promocji Twojego biznesu. Wiesz dlaczego? Ponieważ działamy kompleksowo — załatwisz u nas dosłownie wszystko, co jest związane z wizerunkiem. Również gadżety reklamowe.Na przestrzeni lat pomagaliśmy naszym Klientom wybrać odpowiednie gadżety promocyjne, które zapadały w pamięć odbiorców i zwiększały rozpoznawalność firm. Jednocześnie były dobrymi upominkami, z których wiele osób korzysta do dziś.

Pamiętaj: jesteśmy zawsze gotowi, by pomóc Ci wzmocnić Twoją markę. W Gregsoft Group opieramy się na naszym doświadczeniu i szukamy rozwiązań, które są odpowiednio dobrane do Twojej branży.Skoncentruj się na biznesie.
My zabezpieczymy Twoją stronę.


Od wielu lat nie tylko projektujemy i tworzymy strony i aplikacje, ale dbamy też o ich zaplecze techniczne. Jesteśmy naprawdę świadomi, że strona internetowa to ważne dla Ciebie narzędzie, dlatego chcemy, aby działała ona poprawnie i skutecznie.


Wiemy, że samo uruchomienie strony nie oznacza końca prac. Zazwyczaj stronę trzeba monitorować i kontrolować stan jej zabezpieczeń.

zrzut-ekranu-pokazujący-błąd-certyfikatu-SSL
Przykładowe błędne wdrożenie certyfikatu SSL, który jest odpowiedzialny za bezpieczeństwo.Jak możemy Ci pomóc? Znamy na wylot problemy, z którymi zmaga się większość użytkowników — nowe błędy na stronie, brak aktualizacji wtyczek, wygasłe linki czy próby włamania.

Sprawiamy, że nie musisz martwić się o techniczne szczegóły Twojej strony. Postaw na specjalistów i zyskaj czas, na prowadzenie swojego biznesu bez stresu.


Znajdź odpowiedzi na swoje pytania i sprawdź, w czym możemy Ci pomóc.

napis-zachęcający-do-skorzystania-z-oferty-agencji-reklamowej-gregsoftgroup-w-bydgoszczy


Oszczędź czas i postaw na współpracę z doświadczonym zespołem Gregsoft Group.


Translate »