Bieg klasy światowej w Bydgoszczy!



Mamy zaszczyt i przyjemność zaprosić Was do udziału w wyjątkowym biegu “Cross Country Bydgoszcz na Start”, który odbędzie się 19 listopada w przepięknej scenerii Leśnego Parku Kultury i Wypoczynku “Myślęcinek” w Bydgoszczy.

Bieg ten, organizowany przez Kujawsko-Pomorski Związek Lekkiej Atletyki, to doskonała okazja do zmierzenia się z najlepszymi zawodnikami w ramach prestiżowego World Athletics Cross Country Tour.

Do końca sierpnia wpisowe wynosi:
• pakiet bez koszulki 20 zł
• pakiet z koszulką 30 zł



Bieg “Cross Country Bydgoszcz na Start” to nie tylko wyjątkowa rywalizacja, ale przede wszystkim okazja do przeżycia niesamowitej atmosfery sportowej i zacieśnienia więzi między miłośnikami biegania.

Trasa biegu wiedzie przez malownicze tereny “Myślęcinka”, co zapewni Wam — uczestnikom — niezapomniane doznania i wyjątkowe wspomnienia.



World Athletics Cross Country Tour

Impreza jest częścią prestiżowego cyklu World Athletics Cross Country Tour, który gromadzi najbardziej utalentowanych biegaczy przełajowych z całego świata. To doskonała okazja dla każdego uczestnika, aby zmierzyć się z wyjątkowymi wyzwaniami i poznać swoje umiejętności w starciu z zawodnikami z różnych krajów.



Rejestracja

Jeśli jesteś zainteresowany/a udziałem w biegu “Cross Country Bydgoszcz na Start”, serdecznie zachęcamy do rejestracji na stronie internetowej: KLIKNIJ TUTAJ.



Więcej szczegółowych informacji odnośnie wydarzenia

Szczegółowe informacje znajdują się na fanpage Bydgoszcz na Start oraz www.bydgoszcznastart.pl

___


A czy wiedzieliście, że…


Ciekawostką jest fakt, że miejsce wydarzenia, czyli Leśny Park Kultury i Wypoczynku Myślęcinek, miało zaszczyt gościć (aż dwa razy!) Mistrzostwa Świata w Biegach Przełajowych. Pierwszy raz impreza odbyła się w 2010 roku, by powrócić w 2013 roku.

Fakt, że LPKiW Myślęcinek gościł tak ważne zawody dwukrotnie, świadczy o uznaniu i wysokich standardach obiektu jako miejsca idealnego do organizacji tak prestiżowych zawodów. Było to również okazją do promowania sportu w Polsce oraz zachęcania lokalnej społeczności do aktywności fizycznej i rekreacji na terenie parku.



Wspieraj sportową ideę

Bieg “Cross Country Bydgoszcz na Start” to nie tylko sportowa rywalizacja, ale także okazja do wsparcia sportowej idei i propagowania zdrowego stylu życia. Wspólnie możemy stworzyć niezapomnianą atmosferę i pokazać, że bieganie to pasja, która łączy ludzi bez względu na wiek i umiejętności.

___

Dołącz do uczestników 19 listopada i bierz aktywny udział w wyjątkowej imprezie biegowej, która mamy nadzieję na stałe wpisze się w kalendarz sportowych wydarzeń w regionie.

Czekamy na Ciebie na starcie “Cross Country Bydgoszcz na Start”!

Do zobaczenia!

PS. Spotkasz nas m.in. przy komunikacji promocyjnej i przy obsłudze social media wydarzenia 😉

Translate »